Sídlo

Mrštíkova 122/1
693 01 Hustopeče
Česko

Kontaktní adresa

Tísňová péče
Hybešova 5
693 01 Hustopeče
Česko

Rok založení
2004
26991560
Statutární zástupce
Mgr. Miroslav Prchal, DiS
Kontaktní osoba
dispečink
Telefon
775 246 954
Druh poskytované sociální služby
Tísňová péče
Převažující věková kategorie klientů
od 18 let
Místo působnosti
Boleradice, Borkovany, Bořetice, Brumovice, Diváky, Horní Bojanovice, Hustopeče, Kašnice, Klobouky u Brna, Kobylí, Krumvíř, Křepice, Kurdějov, Morkůvky, Němčičky, Nikolčice, Popice, Pouzdřany, Starovice, Starovičky, Strachotín, Šakvice, Šitbořice, Uherčice, Velké Hostěrádky, Velké Němčice, Velké Pavlovice, Vrbice
Cílová skupina
  • osoby s chronickým onemocněním
  • osoby s jiným zdravotním postižením
  • osoby s kombinovaným postižením
  • osoby s tělesným postižením
  • osoby se zdravotním postižením
  • senioři
Bližší specifikace poskytované služby

CO JE TO TÍSŇOVÁ PÉČE?

Každý z nás se bojí situací, ve kterých si nevíme rady, nemůžeme si sami pomoci a případná pomoc je daleko. O to víc to platí pro seniory a osoby se zdravotním postižením, se sníženou schopností pohybu, orientace nebo ohrožení rizikem náhlého zhoršení zdravotního stavu. Nejen noviny, ale i nemocniční oddělení se plní příběhy starších lidí, kteří doma upadli nebo ztratili vědomí a zůstali tak přinejmenším několik hodin bez pomoci a možnosti si ji přivolat.

Tísňová péče je sociální služba, jejímž cílem je zajištění bezpečného života např. pro seniory nebo osoby se zdravotním postižením. Uživatel této služby má k dispozici zařízení ve formě tlačítka velikosti náramkových hodinek nebo telefonu s SOS tlačítkem. V případě nouze, např. při pádu po uklouznutí v koupelně nebo při náhlém zhoršení zdravotního stavu, si tak může jednoduchým stiskem tlačítka přivolat pomoc odkudkoli. 

Formulář pro rychlý kontakt

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat zprávu přímo poskytovateli služeb bez nutnosti otevírat e-mailový klient v počítači.
Využití osobních údajů
Zpracování se řídí podle směrnice.